مــــــــــا را حمایت کنید در گوگـل +
سایت مشاوره برای دانشجویان معماری
سایت مشاوره برای دانشجویان معماری
سایت مشاوره برای دانشجویان معماری
سایت مشاوره برای دانشجویان معماری
صفحات دکتر سعیدی پور در شبکه های اجتماعی
صفحات دکتر سعیدی پور در شبکه های اجتماعی

پرسش و پاسخ

مجموع 1118 پرسش و پاسخ
 

پرسش های مطرح شده

مجموع 1118 پرسش و پاسخ
میلاد پهلوان
|
پاسخ به این نظر
10

با سلام و خسته نباشید من امسال دارم واسه کاردانی به کارشناسی میخوانم زمانی که روزه هستم و میخواهم درس بخونم بیشتر از 3 ساعت نمی توانم بخونم چون ضعف میکنم و هواسم پرت میشود چه کار باید بکنم؟ با تشکر

سعید سعیدی پور
|
پاسخ به این نظر
9

درود برشما 


درس خواندن در ماه رمضان کمی سخت است اما اگر تغذیه مناسبی داشته باشید تا بدنتان ضعیف نشود و برنامه ریزی درستی انجام بدین میتوانید روزی ۵تا ۸ ساعت بخوانید .اگر میتوانید شب بیداری کنید ،من پیشنهاد میکنم افطار سبک بخورید که بتوانید نیم ساعت بعد افطار شروع به درس خواندن کنید و تا سحر درس بخوانید و فقط یک ساعت استراحت کنید بعد از خوردن سحری هم میتوانید کمی درس بخوانید و بعد در طول روز استراحت کنید و اگر حس کردین میتوانید در طول روز هم یکی دوساعت درس بخوانید بیشتر دوره کنید و چون با ضعفی که دارید نمیتوانید مطالب جدید یادبگیرید.

شهرایر رحمانی
|
پاسخ به این نظر
13

سلام . ببخشید کتابی می خواستم که نکته های دروستخصصی رشته معمار ی دوره کارشناسی ناپیوسته داشته باشه.ایا کتابی خوب سراغ دارین یا معرفی کنید ...ممنون از کمکتون

سعید سعیدی پور
|
پاسخ به این نظر
12

درود برشما


بله کتاب حل تشریحی نکته به نکته کنکور کاردانی به کارشناسی این کتاب از تالیفات خودم هست  و پاسخ نامه کاملا تشریحی داره 

سارا اعلایی
|
پاسخ به این نظر
13

با سلام و خسته نباشید من دانشجوی کاردانی  ساری هستم امسال در کنکور کارشناسی دانشگاه شریعتی تهران را انتخاب کرده ام آیا قبولی در این دانشگاه با تست زدن امکانپذیر هست؟ و چه رتبه ای می خواهد و آیا آزمون عملی دارد؟

سعید سعیدی پور
|
پاسخ به این نظر
13

درود برشما 


دانشگاه شریعتی تنها دانشگاه سراسری دخترانه  در تهران هست و تقریبا ۶۰نفر ظریفت داره و قبولی در کنکور کاردانی به کارشناسی برای این دانشگاه کمی سخته شما باید از دروس عمومی روی اندیشه و ادبیات هم تشریحی هم تستی کار کنید و کاملا مسلط باشید .درس ریاضی ضریب ۳ دارد و حداقل برای ۴ تا سوال باید اماده باشید .دروس تخصصی را از جزوه های خلاصه بخوانید و حتما تست های سال های گذشته را بزنید.پیشنهاد میکنم با برنامه ریزی درس بخوانید و حتما قبل کنکور چند ازمون ازمایشی شرکت کنید .شریعتی ازمون عملی ندارد 

سلام اقای سعیدی پور با توجه به این که برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی فقط چند روز دیگه مهلت باقی مونده لطفا راهنمایی کنید که چطوری انتخاب رشته کنیم چه معیارهایی رو در نظر بگیریم و چقد مهمه که دانشگاه های اطراف محل زندگی رو بزنیم برا قبولی. من استان کرمانشاه شهرستان اسلام اباد غرب زندگی میکنم چطور انتخاب رشته کنم که در وحله اول دانشگاه های خوب رو قبول شم و درصورت قبول نشدن تو اون دانشگاه ها دانشگاه ملی اطراف رو قبول شم؟ لطفا راهنمایی کنید خواهشا. باتشکر.

سعید سعیدی پور
|
پاسخ به این نظر
11

درود برشما 


برای انتخاب دانشگاه مقطع کارشناسی ناپیوسته اگر امکان تحصیل در شهر های دیگه را دارید اولویت با دانشگاه های سراسری شهر تهران است. دانشگاه شریعتی و میراث فرهنگی و انقلاب اسلامی و بعد دانشگاه های سراسری شهرهایی که به شما نزدیک تر هستند .غیر انتفاعی های تهران هم دانشگاه های خوبی هستند اما شراط خوابگاه و رفت و امدتون رو در نظر بگیرید اگر امکانش براتون نیست هر دانشگاهی که در شهر خودتان هست را بزنید 

امیر علی ساکی
|
پاسخ به این نظر
7

سلام من دانشجوی ترم چهار کاردانی هستم دانشکده شهید بهشتی،اما ۱۱ واحد مانده دارم و یه ترم در از کاردانی من می ماند یعنی من مهر هم دانشجوی کاردانی هستم میخواستم بدونم میتونم امسال در کنکور ۹۵ شرکت کنم وآیا میتونم دانشکده هایی که ورودی مهر هم دارن کد رشته آن هارابزنم اگر قبول شدم ترم یک که مهر می باشد را مرخصی بگیرم تا کاردانی تموم شه بعد کارشناسی و ترم بعدش یعنی بهمن شروع کنم؟؟؛

سعید سعیدی پور
|
پاسخ به این نظر
8

درود برشما 


بله شما میتوانید امسال در کنکور کاردانی به کارشناسی معماری شرکت کنید و فقط اجازه انتخاب ورودی بهمن هر دانشگاه رو دارید و نمیتوانید ورودی مهر باشید و مرخصی بگیرید.

با سلام و خسته نباشید من تمام تمرکزم برای قبولی دانشگاه میراث فرهنگی ولی به دلیل استرس ها و اینکه نتونستم کلاسهای اکادمی رو ثبت نام کنم شک دارم که قبول شم.جزوه ها و کتاب های اکادمی رو تهیه کردم و تقریبا تموم شدن.لطفا راهنمایی کنید که این دوماه آخر چطور درس بخونم? قبول شدن خیلی برام مهمه...

سعید سعیدی پور
|
پاسخ به این نظر
11

درود بر شما


شما باید نقاط ضعف و قوت خودتون رو متوجه بشید و تو این دوماه روی نقاط ضعف خود کار کنید و همینطور روی نقاط قوت خود با تکرار و تست زدن تسلط پیدا کنید.باید با برنامه ریزی و مرتب درس بخوانید هر درس رو کامل بخوانید و تست بزنید .روی تست های سال های گذشته تسلط داشته باشید.  نکته مهم اینکه ازمون ازمایشی شرکت کنید که متوجه ضعف های خود در درس خوندن بشید و هم تجربه ازمون دادن رو کسب کنید .

کریم اهنوخوش
|
پاسخ به این نظر
7

سلام استاد واسه کنکور کاردانی به کارشناسی معماری کتابهای تخصیصی مدرسه هم باید بخونیم یا نه؟و چه کتابایی میتونم تهییه کنم تا بهم کمک کنه .لطفا راهنمايم کنید

سعید سعیدی پور
|
پاسخ به این نظر
8

درود بر شما


بله کتاب های هنرستان جزء منابع است و بخونید اما کافی نیست .کتاب حل تشریحی کنکور کاردانی به کارشناسی  تالیف خود من هست و پاسخنامه کاملا تشریحی داره و حتما بهتون کمک میکند.

عطیه خاتمی
|
پاسخ به این نظر
11
سلام من چطور میتوانم جزوات و کتابهای تستی اکادمی را تهیه کنم؟ چطور میتوانم برنامه دقیقی برای خواندن درسهام داشته باشم در صورتی که الان در اردیبشت ماه هستیم و خیلی نگرانم که وقت کم بیاورم کمکم کنید تا به هدفم یعنی دانشگاه میراث فرهنگی یا شریعتی برسم خواهشمندم راهنماییم کنید.
من در دوران دبیرستان رشته ام ریاضی بود و کاردانیم را در دانشگاه علمی کاربردی بودم.
سعید سعیدی پور
|
پاسخ به این نظر
10

درور بر شما 


اگر ساکن تهران هستید من پیشنهاد میکنم کلاس های اکادمی را ثبت کنید مخصوصا برای دروس فن  ساختمان و ریاضی .اگر شهرستان هستید  بسته های اموزشی کنکور کاردانی به کارشناسی رو از اکادمی بگیرید . این نکته را در نظر بگیرید که داوطلبان زیادی از بهمن ماه شروع به درس خواندن کردن و برای اینکه شما به انها برسید باید فشرده تر درس بخوانید اگر از امروز با یه برنامه ریزی خوب و تخصصی درس بخوانید حتما موفق می شوید روی درس های عمومی خوب کار کنید .درس ریاضی میتواند نقطه قوت شما باشد. درس های تخصصی را حتما از روی جزوه های خلاصه شده و معتبر بخوانید.

حدیث بابایی
|
پاسخ به این نظر
14

با عرض سلام و خسته نباشید. لطفا راهنمایی کنید که برای قبولی در دانشگاه میراث فرهنگی تهران ازمون کاردانی به کارشناسی باید چه رتبه ای بیاریم. 

سعید سعیدی پور
|
پاسخ به این نظر
13

درور بر شما


برای قبولی در کنکور کارشناسی ناپیوسته معماری در دانشگاه  میراث فرهنگی حداکثر رتبه شما حدودا ۵۰ باید باشد 

لطفا درمورد دانشگاه شهید رجایی توضیح بدید یعنی هر دانشجویی رو میگیره یا افراد خاص و برای کارشناسی ناپیوسته میگیره!؟ لطفا کامل توضیح بدید خواهش میکنممم!!!!
سعید سعیدی پور
|
پاسخ به این نظر
7

درود برشما


دانشگاه رجایی برای کارشناسی ناپیوسته معماری هر سال ۲۰ نفر پذیرش دارد که ۱۵ نفر با سهمیه قبول میکند.اما از سال ۹۰ تا امسال این دانشگاه پذیرش نداشته .